Headless CMS (1.1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Bundle
eo: Fasko

en: Module dependencies
eo: Dependecoj de moduloj

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Theme dependencies
eo: Dependecoj de haŭtoj

en: Configuration entity dependencies
eo: Dependecoj de agordaj entoj

en: Content entity dependencies
eo: Dependecoj de enhavaj entoj
