Headless CMS (1.1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Module dependencies
hy: Մոդուլի կախվածություններ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Theme dependencies
hy: Թեմայի կախվածություններ

en: Configuration entity dependencies
hy: Կազմաձևման սուբյեկտների կախվածությունները

en: Content entity dependencies
hy: Բովանդակության լեզուն և թարգմանությունը
