Headless CMS (1.1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni
