Headless CMS (1.1.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: ID
mr: आय डी

en: Bundle
mr: बंडल

en: Module dependencies
mr: मोड्यूलच्या आवश्यकता

en: Dependencies
mr: आवश्यकता

en: Theme dependencies
mr: थीमच्या आवश्यकता

en: Configuration entity dependencies
mr: संरचनात्मक एंटिटीच्या आवश्यकता

en: Content entity dependencies
mr: साहित्यविषयक एंटिटीच्या आवश्यकता
