Health Check Url (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: String
ru: Строка

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
