Health Check Url (8.x-3.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Text
fr: Texte

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.
