Healthcheck (2.0.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Body
af: Teks

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: <h2>Overview</h2>
af: <h2>Oorsig</h2>

en: None.
af: Geen.

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
