Healthcheck (2.0.0) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Logging
az: Giriş

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Sort by
az: Sırala

en: Hour
az: Saat

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Cron
az: Kron

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Round
az: Dəyirmi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Critical
az: Kritik
