Healthcheck (2.0.0) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Logging
gl: Rexistro

en: Categories
gl: Categorías

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Check
gl: Comprobar

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Fields
gl: Campos

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: seconds
gl: segundos

en: Hour
gl: Hora

en: None.
gl: Ningún.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Precision
gl: Precisión

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Round
gl: Redondear

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Needs review
gl: Precisa revisión

en: Format plural
gl: Formatear plural

en: Thousands marker
gl: Separador de miles

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.

en: Plural variants
gl: Variantes do plural
