Healthcheck (2.0.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Plural variants
hy: Հոգնակի տարբերակներ
