Healthcheck (2.0.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Day
ku: ڕۆژ

en: None.
ku: هیچ.

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: About
ku: دەربارە
