Healthcheck (2.0.0) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: 3 years
lv: 3 gadi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Hour
lv: Stunda

en: None.
lv: Neviens.

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Round
lv: Noapaļot

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
