Healthcheck (2.0.0) - en to ru translation catalogue (58 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Logging
ru: Журналирование

en: Categories
ru: Категории

en: Overview
ru: Обзор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Check
ru: Квитанция

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Database
ru: База данных

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Fields
ru: Поля

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Desc
ru: По убыванию

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: <h2>Overview</h2>
ru: <h2>Обзор</h2>

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: seconds
ru: секунд

en: Hour
ru: Час

en: None.
ru: Нет.

en: User registration
ru: Регистрация пользователей

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Apply
ru: Применить

en: Precision
ru: Точность

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Decimal point
ru: Десятичная точка

en: Cron run
ru: Планировщик запущен

en: Round
ru: Округление

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Critical
ru: Критический

en: Needs review
ru: Необходим пересмотр

en: 30 days
ru: 30 дней

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Format plural
ru: Формат множественного числа

en: Run every
ru: Запускать с частотой

en: Needs Review
ru: Ждёт одобрения

en: Master
ru: Основной

en: Thousands marker
ru: Разделитель тысяч

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.

en: Plural variants
ru: Варианты множественного числа
