Healthcheck (2.0.0) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: None.
am: ምንም።

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Plural variants
am: የቃላት ብዜት
