Healthcheck (2.0.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Categories
ast: Categoríes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: None.
ast: Nengún.
