Healthcheck (2.0.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Day
bn: দিন

en: About
bn: সম্পর্কে
