Healthcheck (2.0.0) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Format plural
bo: མང་ཚིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
