Healthcheck (2.0.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Hour
br: eurvezh

en: About
br: Diwar-benn
