Healthcheck (2.0.0) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Categories
bs: Kategorije

en: Overview
bs: Pregled

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Fields
bs: Polja

en: Day
bs: Dan

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hour
bs: Sat

en: Apply
bs: Primjeni

en: Precision
bs: Preciznost

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Round
bs: Zaokruži
