Healthcheck (2.0.0) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Logging
ca: Registre

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Check
ca: Comprova

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Fields
ca: Camps

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: <h2>Overview</h2>
ca: <h2>Visió general</h2>

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: seconds
ca: segons

en: Hour
ca: Hora

en: None.
ca: Cap.

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Precision
ca: Precisió

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Critical
ca: Crític

en: Format plural
ca: Formata el plural

en: Run every
ca: Executa cada

en: Master
ca: Mestre

en: Thousands marker
ca: Marca de milers

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.

en: Plural variants
ca: Variants en plural
