Healthcheck (2.0.0) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Categories
cs: Kategorie

en: Overview
cs: Přehled

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Email
cs: E-mail

en: Check
cs: Šek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Database
cs: databáze

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: seconds
cs: sekund

en: Hour
cs: Hodina

en: None.
cs: Žádný.

en: Apply
cs: Použít

en: Precision
cs: Přesnost

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Critical
cs: Kritický

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Format plural
cs: Formátovat množné číslo

en: Master
cs: Nadřízené

en: Thousands marker
cs: Oddělovač tisíců

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: Plural variants
cs: Varianty množného čísla
