Healthcheck (2.0.0) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Categories
cy: Categorïau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Fields
cy: Meysydd

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Hour
cy: Awr

en: None.
cy: Dim

en: Apply
cy: Ceisio

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Offset
cy: Ongli

en: Decimal point
cy: Pwynt degol

en: Round
cy: Crwn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
