Healthcheck (2.0.0) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Logging
da: Logning

en: Categories
da: Kategorier

en: Overview
da: Overblik

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Fields
da: Felter

en: Desc
da: Faldende

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: seconds
da: sekunder

en: Hour
da: Time

en: None.
da: Ingen.

en: User registration
da: Brugerregistrering

en: Apply
da: Udfør

en: Precision
da: Præcision

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Round
da: Afrund

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Critical
da: Kritisk

en: Needs review
da: Skal gennemses

en: 30 days
da: 30 dage

en: Asc
da: Stigende

en: Format plural
da: Flertalsformat

en: Needs Review
da: Til gennemsyn

en: Thousands marker
da: Tusindadskiller

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.

en: Plural variants
da: Flertalsformer

en: Cron threshold
da: Cron-tærskel
