Healthcheck (2.0.0) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Check
el: Επιταγή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Hour
el: Ώρα

en: None.
el: Κανένα.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Asc
el: Αύξ

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.

en: Plural variants
el: Πολλαπλές παραλλαγές
