Healthcheck (2.0.0) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hour
eo: Horo

en: None.
eo: Neniu.

en: Apply
eo: Apliku

en: Precision
eo: Precizo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske

en: Plural variants
eo: Pluralaj variantoj
