Healthcheck (2.0.0) - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Logging
et: Logimine

en: Categories
et: Kategooriad

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Label
et: Nimetus

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Email
et: E-kiri

en: Check
et: Kontrolli

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: 3 years
et: 3 aastat

en: Desc
et: Kahanev

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hour
et: Tund

en: None.
et: Puudub.

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Apply
et: Rakenda

en: Precision
et: Täpsus

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Decimal point
et: punkt

en: Round
et: Ümarda

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Critical
et: Kriitiline

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Asc
et: Kasvav

en: Format plural
et: Mitmuse formaat

en: Master
et: Peamine

en: Thousands marker
et: Tuhandete märgis

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Plural variants
et: Mitmuse variatsioonid
