Healthcheck (2.0.0) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Hour
eu: Ordu

en: None.
eu: Ezer.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Critical
eu: Larria

en: Asc
eu: Goraka

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
