Healthcheck (2.0.0) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Logging
fi: Lokit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Fields
fi: Kentät

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 2 years
fi: 2 vuotta

en: 3 years
fi: 3 vuotta

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: seconds
fi: sekuntia

en: Hour
fi: Tunti

en: None.
fi: Ei mitään.

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen

en: Apply
fi: Käytä

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: About
fi: Tietoja

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Round
fi: Pyöristä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: Format plural
fi: Formatoi monikko

en: Report ID
fi: Raportin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Thousands marker
fi: Tuhansien merkki

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.

en: Plural variants
fi: Monikot
