Healthcheck (2.0.0) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: None.
fil: Wala.

en: Cron
fil: Kuron
