Healthcheck (2.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Frámerki

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Categories
is: Bólkar

en: Overview
is: Yvirlit

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Day
is: Dagur

en: None.
is: Eingin.

en: About
is: Um
