Healthcheck (2.0.0) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 2 years
gu: ૨ વર્ષ

en: 3 years
gu: ૩ વર્ષ

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: About
gu: વિશે

en: Plural variants
gu: બહુવચન ચલો
