Healthcheck (2.0.0) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Email
he: דוא"ל

en: Check
he: בדיקה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Desc
he: יורד

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Hour
he: שעה

en: None.
he: ללא.

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Apply
he: החל

en: Precision
he: דיוק

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Round
he: עגל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Critical
he: קריטי

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens

en: Plural variants
he: פורמט מרובה
