Healthcheck (2.0.0) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Fields
hr: Polja

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Desc
hr: Silazno

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hour
hr: Sat

en: None.
hr: Nijedan.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Precision
hr: Preciznost

en: About
hr: Opis

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Checks
hr: Provjere

en: Asc
hr: Uzlazno
