Healthcheck (2.0.0) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Categories
is: Flokkar

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Check
is: Athuga

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Fields
is: Svæði

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: seconds
is: sekúndur

en: Hour
is: Klukkustund

en: None.
is: Ekkert.

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
