Healthcheck (2.0.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: None.
ka: არცერთი.

en: Cron
ka: კრონი

en: - All -
ka: - ყველა -
