Healthcheck (2.0.0) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Categories
kk: Категория

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: 1 year
kk: @count жыл

en: None.
kk: Ешбір.

en: Cron
kk: Хронометр
