Healthcheck (2.0.0) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
