Healthcheck (2.0.0) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hour
lt: Valanda

en: None.
lt: Joks.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Precision
lt: Tikslumas

en: About
lt: Apie

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Critical
lt: Kritinė

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Plural variants
lt: Daugiaskaitiniai variantai
