Healthcheck (2.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy
