Healthcheck (2.0.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Day
mn: Өдөр

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Precision
mn: Нарийвчлал
