Healthcheck (2.0.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
