Healthcheck (2.0.0) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Day
ne: दिन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
