Healthcheck (2.0.0) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Categories
nl: Categorieën

en: Overview
nl: Overzicht

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Controleer

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: seconds
nl: seconden

en: Hour
nl: Uur

en: None.
nl: Geen.

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Precision
nl: Precisie

en: About
nl: Over

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Round
nl: Afronden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Checks
nl: Controles

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Critical
nl: Kritisch

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: Report URL
nl: Rapportage-URL

en: Asc
nl: Oplopend

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: Needs Review
nl: Te beoordelen

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Plural variants
nl: Meervoudsvormen

en: Cron threshold
nl: Cron-drempel
