Healthcheck (2.0.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: seconds
nn: sekundar

en: Hour
nn: Time

en: None.
nn: Ingen.

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
