Healthcheck (2.0.0) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Categories
oc: Categorias

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Check
oc: Verificar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Fields
oc: Camps

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: 2 years
oc: 2 ans

en: 3 years
oc: 3 ans

en: Day
oc: Jorn

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: seconds
oc: segondas

en: Hour
oc: Ora

en: None.
oc: Pas cap.

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Round
oc: Arrondi

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion

en: Format plural
oc: Former lo plural

en: Master
oc: Maître

en: Thousands marker
oc: Separador de milierats
