Healthcheck (2.0.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।
