Healthcheck (2.0.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Categories
os: Категоритæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан
