Healthcheck (2.0.0) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Logging
pl: Logowanie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Check
pl: Sprawdź

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Fields
pl: Pola

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: seconds
pl: sekundy

en: Hour
pl: Godzina

en: None.
pl: Brak.

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Site URL
pl: URL strony

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Precision
pl: Dokładność

en: PHP Errors
pl: Błędy PHP

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Needs review
pl: Wymaga zatwierdzenia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Format plural
pl: Format liczby mnogiej

en: Report ID
pl: ID Raportu

en: Master
pl: Główny

en: Thousands marker
pl: Znacznik tysięcy

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: Plural variants
pl: Warianty liczby mnogiej
