Healthcheck (2.0.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Message
ps: پيغام

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Day
ps: ورځ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hour
ps: ګړی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
