Healthcheck (2.0.0) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Suffix
ro: Sufix

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Logging
ro: Logare

en: Categories
ro: Categorii

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Email
ro: email

en: Check
ro: Verifică

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Database
ro: Bază de date

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Fields
ro: Câmpuri

en: 1 year
ro: 1 an

en: Desc
ro: Descendent

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: seconds
ro: secunde

en: Hour
ro: Oră

en: None.
ro: Niciunul.

en: User registration
ro: Înregistrare utilizator

en: Apply
ro: Aplică

en: Precision
ro: Precizie

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: Round
ro: Rotunjit

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Critical
ro: Critic

en: Asc
ro: Ascendent

en: Format plural
ro: Format de plural

en: Master
ro: Expert

en: Thousands marker
ro: Separator de mii

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.

en: Plural variants
ro: Variante de plural
